Series
Ratings
54
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 1.0
The TrunkRated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0