Series
Ratings
103
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Blood FreeRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The Great Season 2Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0