Movies
Ratings
1104
EddingtonRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Man with a Movie CameraRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
Aimless BulletRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0