Movies
Ratings
124
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 1.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0