Series
Ratings
32
Wonder ManRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 1.5
So Not Worth ItRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 2.5
Family GuyRated ★ 3.5
Family Guy Season 11Rated ★ 3.5
Family GuyRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Family GuyRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 3.5