Movies
Ratings
212
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 3.0
MosulRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Sand CastleRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The OutpostRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5