Movies
Ratings
115
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Koi wa HikariRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Shining for One ThingRated ★ 3.5
Liar x LiarRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
MotherhoodRated ★ 2.5
Millennium ActressRated ★ 3.5