Movies
Ratings
50
The Way HomeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5