Series
Ratings
14
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0