Movies
Ratings
79
The FounderRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5