Movies
Ratings
127
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0