Series
Ratings
19
The BoysRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 0.5