Series
Ratings
13
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0