Series
Ratings
25
Crime SceneRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Almost HumanRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0