Series
Ratings
151
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
SaiRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0