Movies
Ratings
323
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.0
Innocent ThingRated ★ 1.0
Red DragonRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 2.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 0.5
ChawRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0