Titles you rated
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The Last Man on EarthRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Nip/TuckRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 4.5
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- DexterRated ★ 3.5