Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0