Movies
Ratings
151
The LobsterRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0