Series
Ratings
59
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0