Series
Ratings
118
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.5
The SerpentRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.5