Series
Ratings
17
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.0
MaidRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Ju-On: OriginsRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5