Movies
Ratings
498
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
FranzRated ★ 3.0