Movies
Ratings
1050
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Adventures of PinocchioRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0- HumintRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Climacteric WomanRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5