Movies
Ratings
674
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
ColumbusRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0