Series
Ratings
19- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 0.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5