Movies
Ratings
948
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
New NormalRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 4.0
RoofmanRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0