Series
Ratings
38
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
RatchedRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
11.22.63Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.5