Series
Ratings
20
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0