Series
Ratings
14
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0