Series
Ratings
15
Demon SlayerRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5