Series
Ratings
29
My MisterRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0