Titles you rated
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5