Series
Ratings
30
The WhirlwindRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
FlexxCopRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5