Series
Ratings
660
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 2.5
Change Days Season 1Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Ashita no NadjaRated ★ 4.5