Movies
Ratings
851
HamnetRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
- One WinRated ★ 2.0
GuestRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.0
NoodleRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0