Titles you rated
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Cleaning UpRated ★ 3.5
Anatomy of a ScandalRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
What/IfRated ★ 4.0
Most Beautiful Thing Season 1Rated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0