Movies
Ratings
274
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.5
ShatteredRated ★ 2.5
Landmine Goes ClickRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.5