Movies
Ratings
713
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Lost BusRated ★ 3.5
Catering ChristmasRated ★ 2.5
Holiday In The WildRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
SecurityRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Meg 2: The TrenchRated ★ 3.0