Movies
Ratings
738
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5