Movies
Ratings
93
Long ShotRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
SullyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0