Series
Ratings
25
원피스 1기Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.0
Kamen Rider DoubleRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 4.0