Series
Ratings
35
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5