Series
Ratings
90
Something in the RainRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Boar HuntRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0