Series
Ratings
36
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Something in the RainRated ★ 1.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- Smile, YouRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.0
Age of WarriorsRated ★ 3.5