Movies
Ratings
221
HerRated ★ 4.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.5
Winnie the PoohRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0