Movies
Ratings
641
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Disclosure: Trans Lives on ScreenRated ★ 3.5
Geographies of SolitudeRated ★ 4.0- CorydorasRated ★ 3.0
EverywhereRated ★ 4.5- Coming to youRated ★ 4.0
- Saving a DragonflyRated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 2.5- 1980 SabukRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5- My Missing AuntRated ★ 2.0
- The Final SemesterRated ★ 4.0
A LeaveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0- Check Out Me Smoking Before Suicide AttemptsRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0