Series
Ratings
14
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0