Movies
Ratings
44
On the LineRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5