Movies
Ratings
227
Sentimental ValueRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Watching the DetectivesRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0